Tekir-Aşıları Tam-Kısır

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 3690
İlan Tarihi 10 Eylül 2023
Yaşı 6 - 12 Aylık
Cinsiyeti Erkek
Aşıları Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var
Kimden Sahibinden

Merhaba,


İstanbul Etiler'de yaşayan bir aile olarak size Simba adında 12 aylık bir erkek kedi hakkında özel bir hikaye anlatmak istiyoruz. Simba, neredeyse ölmek üzereyken sokakta bulduğumuz bir kedi ve o günden beri hayatımızın en değerli üyelerinden biri oldu.


Simba'nın hikayesi çok özel bir başlangıçla başlıyor. Onu bulduğumuzda gözleri tam olarak açılmamıştı ve annesi yoktu. Ayrıca beslenmesi için acilen bir çözüm bulmamız gerekiyordu. Simba'nın hayatta kalabilmesi için uzun ve zorlu bir süreç yaşadık. Ona damlalıkla besleme yaparak hayatını kurtardık.


Simba, sevgi ve özenle büyüdü ve şimdi sağlıklı bir 12 aylık kedi haline geldi. Aynı zamanda daha ilk günden bir köpek dostu olduğunu göstererek birlikte yaşadığımız köpeğimizle son derece dostça bir ilişki sürdürüyor. Onun en sevdiği oyunlardan biri, top yaparak attığımız kağıtları tekrar tekrar bize getirmek.


Birkaç ay içinde eşimle birlikte yurtdışına taşınmamız gerekiyor ve Simba'yı yanımızda götürmemiz mümkün değil maalesef. Bu nedenle, Simba'nın hayatına sevgi dolu bir yuva bulabilmesi için yardımınıza ihtiyacımız var.


Simba, bu zorlu başlangıcına rağmen hayata bağlı, sevimli ve oyuncu bir kedi oldu. Onun geçmişi, ona verilen özel ilgi ve sevgiyle şekillendi ve şimdi yeni bir yuva ve aileye ihtiyacı var. Simba'ya sevgi dolu bir yuva sunabilecek bir aile arayışındayız ve onun geleceğini güvence altına almak istiyoruz.


Simba'nın geçmişi ve sağlık durumu hakkında daha fazla bilgi almak veya onu sahiplenmek isterseniz, lütfen bize ulaşın. Simba'ya yeni bir hayat verecek olan siz olabilirsiniz.


19 kez görüntülendi.